- Корпоративна соціальна відповідальність -

Корпоративна соціальна відповідальність (КСВ) підприємства Стриївецькі ковбаси — це баланс між вирішенням наших комерційних завдань та задоволенням нинішніх соціальних, економічних та екологічних потреб регіону де ми функціонуємо. Ми прагнемо якісно покращити рівень життя та забезпечити чисте довкілля, спонукати людей до  відповідального ставлення до власного здоров’я та здоровя майбутніх поколінь. КСВ реалізовується у трьох основних напрямках:

економічний розвиток регіону;
соціальний розвиток регіону;
екологічний розвиток регіону.

Економічний розвиток регіону проявляється у підвищенні рівня зайнятості населення; покращенню інфраструктури; збільшенню суми надходжень у місцевий бюджет; розвиток трудових ресурсіів.

Соціальний розвиток регіону  здійснюється шляхом збільшення трудової зайнятості населення, що сприяє професійному зростанню; благодійній допомозі незахищеним верствам населення а також учасникам АТО; соціальному захисті працівників.

Екологічний розвиток регіону  проявляється у зменшенні шкідливого впливу на навколишнє середовище, шляхом використання екологічних упаковок і оболочок для готової продукції. Поступово планується частковий перехід на відновлюванні джерела електропостачання.  

  • Facebook Social Icon

"Стриївецькі ковбаси" ТМ 2016