-   ПРО НАС  -

Мясопереробне підприємство "Стриївецькі ковбаси" засноване у 2006 році у с.Стриївка (Тернопільська область). Саме назва села лягла в основу торгової марки і не дарма. Адже с.Стриївка здавна славиться поміж іншими населеними пунктами регіону своєю пристрастю і майстерністю до виготовлення мясних продуктів. Рідко коли застілля, ювілеї чи весілля району обходились без мясних делікатесів з цього села. Сама ж Тернопільщина - багатий край, який славиться працьовитими людьми, розвинутим агропромисловим комплексом і екологічно-чистим довкіллям. В поєднанні ці аспекти створюють ідеальні умови для виробництва високоякісної мясної продукції. За роки діяльності ПП "Стриївецькі ковбаси" зарекомендували себе як виробник високоякісної продукції, надійний бізнес-партнер і соціально-відповідальне підприємтсво. Запрошуємо скуштувати мясних традицій рідного краю.  

-   НАШІ ПАРТНЕРИ  -

Західна торгова

компанія ІФ

Торговий Дім "Оселедько"

-   Відгуки про нашу продукцію  -

"Ми якщо купляємо, то купляємо Стриївецькі ковбаси, наш родич працівник вет.лабораторії, де досліджують всякі мясні вироби, то казав шо вона відповідної якості"

"Я в Киеве не так давно брал сыровяленую Брауншвейгскую отличного качества (ТМ "Стриївецькі ковбаси"), в составе сплошное мясо..."

  • Facebook Social Icon

"Стриївецькі ковбаси" ТМ 2016